MASKI ANTYSMOGOWE DRAGON CASUAL

W tej kategorii nie ma produktów.

MASKI DRAGON CASUAL

Seria masek Dragon Casual została zaprojektowana z myślą o dzieciach i osobach potrzebujących codziennej ochrony przed zanieczyszczeniem powietrza i smogiem. Maski przeciw smogowi Casual sprawdza się idealnie w drodze do pracy, szkoły czy zwykłego przemieszczania się po mieście. Różnorodność wzorów i stylistyka nie przypomina w niczym smutnych i brzydkich masek przeciwpyłowych. Wręcz odwrotnie. To ochrona płuc połączona z niebanalnym designem. Najwyższej jakości filtry dbają o odpowiednie filtrowanie pyłów PM 2,5 oraz PM 10.

Materiał w kontakcie ze skórą jest przyjemny i miękki więc nie powoduje otarć. Trójwarstwowa struktura maski przeciw smogowej Casual, usztywnia odpowiednio maskę. W połączeniu z ukrytym zaciskiem nosowym solidnie dopasowuje się do kształtu głowy i twarzy, dokładnie chroniąc drogi oddechowe. Po obu stronach maski zostały zamontowane zawory, które umożliwiają łatwe oddychanie oraz odprowadzanie wilgoci.
Maseczka antysmogowa Dragon Casual dostępna jest w trzech rozmiarach (S,L,M) także nie powinno być problemu ze znalezieniem odpowiedniej wielkości.

Telezakupy TVMARKET24.eu

GRIMAR Grzegorz Prus
  ul. Bagienna 21, 32-800 Brzesko, woj. małopolskie
  tel.: +48 22 266 88 48   e-mail: biuro@tvmarket24.eu
© 2016 TVmarket24.eu.pl - All rights reserved Sklepy internetowe