PAS ODCHUDZAJĄCY VIBROACTION

Pas wyszczuplający Vibroaction model 2016

Jest to model w którym zastosowano mocniejsze silniki, co daje dużo lepszy efekt.

 • Produkt fabrycznie nowy
 • Szybkie odchudzanie
 • Oryginalna dystrybucja
 • Polska gwarancja producenta
 • Produkt posiada certyfikat

CZYTAJ CAŁY OPIS

udostępnij ten produkt:

88,00 zł brutto

Napisz komentarz

PAS ODCHUDZAJĄCY VIBROACTION

PAS ODCHUDZAJĄCY VIBROACTION

Pas wyszczuplający Vibroaction model 2016

Jest to model w którym zastosowano mocniejsze silniki, co daje dużo lepszy efekt.

 • Produkt fabrycznie nowy
 • Szybkie odchudzanie
 • Oryginalna dystrybucja
 • Polska gwarancja producenta
 • Produkt posiada certyfikat

PAS WYSZCZUPLACJĄCY VIBROACTION - SCHUDNIJ 5 KG W MIESIĄC ! SKUTECZNY SPOSÓB NA ODCHUDZANIE !

NOWY MODEL NA ROK 2016


Przeglądałaś się dziś w lustrze?

Z niezadowoleniem spoglądasz na siebie przed wyjściem z domu?

Nie jesteś zadowolona ze swojej sylwetki?

Chciałabyś wysmuklić swoje biodra, talię i uda?Szczupła sylwetka to klucz do sukcesu w życiu osobistym i zawodowym. Już wkrótce możesz znów z zadowoleniem spoglądać w lustro i poczuć, co znaczy pewność siebie. Myślisz, że nie można schudnąć, bez wielu godzin katorżniczych treningów? A może chcesz zawalczyć o nową sylwetkę, ale zwyczajnie brakuje Ci czasu na chodzenie na siłownię?

Pas Vibroaction


Zastanów się: jak często narzekasz na ciągły brak czasu i stres w pracy? Po całym dniu marzysz tylko o chwili relaksu i czasie tylko dla siebie. Znamy to! W takiej rzeczywistości trudno o spędzanie godzin na siłowni. Mamy coś, co pozwoli ci osiągnąć wymarzony efekt, bez wyrzeczeń. To pas wyszczuplający Vibroaction. Dzięki niemu w pełni zrelaksujesz się po ciężkim dniu pracy, uwolnisz od stresu, odzyskasz utraconą energię, a co najważniejsze – stracisz dodatkowe centymetry w talii.


Pasa Vibroaction możesz używać podczas dowolnych czynności: czytania książki, oglądania telewizji, siedzenia przed komputerem.

Marzysz o smukłej sylwetce bez cellulitu? Tak, to możliwe, dzięki pasowi wyszczuplającemu Vibroaction.

Pasy wyszczuplające Vibroaction doskonale modelują sylwetkę. Impulsy i wibracje rozbijają tkankę tłuszczową, eliminując cellulit i zmniejszając obwód wybranej partii ciała.

Jak działa Vibroaction?
Pas posiada trwały silnik wibracyjny o dużej sile oddziaływania. Podręczny pilot służy do regulowania natężenia wibracji, czasu i kierunku masażu. Możesz także skorzystać z opcji zapamiętanego programu do masażu automatycznego. Masaż rozpoczyna się od delikatnych wibracji, dla rozgrzewki. Wkrótce zwiększa swą siłę, zamieniając relaksację w prawdziwy trening.

Dlaczego powinieneś wybrać markowy produkt Igia Technical?
Wyszczuplający pas wibrujący Vibroaction to produkt markowy, na który otrzymasz pełne 24 miesiące gwarancji. Urządzenie posiada certyfikat CE. W przeciwieństwie do innych tego rodzaju urządzeń dostępnych na rynku, wykonano go z trwałych i bezpiecznych materiałów. Nie kupuj chińskich podróbek! Twoje zdrowie i bezpieczeństwo są najważniejsze. Tylko u nas znajdziesz naprawdę oryginalny pas Vibroaction.

Vibroaction - zestaw

W zestawie znajdziesz:
 • oryginalny pas Vibroaction,
 • zasilacz,
 • centymetr krawiecki
 • Miarka
 • torbę, dzięki której będziesz z łatwością przenosić pas,
 • instrukcję obsługi

Zaskocz wszystkich efektami! Do zestawu dołączamy broszurę, w której znajdziesz programy żywieniowe ułożone przez najlepszych dietetyków. Teraz Twoja walka z nadwagą stanie się naprawdę skuteczna.

Przypominamy, że urządzenia nie mogą używać kobiety ciężarne. Pas należy trzymać z dala od dzieci. Nie używaj urządzenia podczas leczenia chorób oraz jeżeli cierpisz na zakrzepicę. Każde użycie pasa Vibroaction w stanie choroby powinno być konsultowane z lekarzem. Nie należy używać urządzenia do 30 minut przed i po jedzeniu. Nie używaj urządzenia w pobliżu wody, ani nie dotykaj go mokrymi rękami. Przechowuj Vibroaction w dołączonej do zestawu torbie, z dala od ostrych przedmiotów. Nie kładź ciężkich przedmiotów na pas. W przypadku jakichkolwiek objawów złego samopoczucia podczas lub po użyciu urządzenia, natychmiast zaniechaj użytkowania. Używaj wyłącznie dostarczonego w zestawie zasilacza oraz kabli. Po każdym użyciu odłącz urządzenie z prądu. Nie rozbieraj, nie naprawia, ani nie modyfikuj samodzielnie urządzenia Vibroaction. Urządzenia nie należy używać w otoczeniu wysokiej temperatury ani dużej wilgotności. Pas Vinroaction nie jest sprzętem medycznym ani terapeutycznym.

Czyszczenie i konserwacja:
Pas wyszczuplający Vibroaction praktycznie nie wymaga czyszczenia i konserwacji. Jeżeli zajdzie taka potrzeba, można wycierać pas wilgotną miękką szmatką. Upewnij się, by przed czyszczeniem odłączyć urządzenie od prądu

Gwarancja:
Produkt jest objęty gwarancją na wady fabryczne i prawidłową pracę urządzenia. W razie reklamacji, produkt należy wysłać do sprzedawcy w kompletnym opakowaniu, dołączając niniejszą gwarancję, dowód zakupu i opis wady. Należy podać też adres zwrotny, kontakt telefoniczny, jak i mailowy.

Dane techniczne:
Zasilanie: DC 12 V poprzez zasilacz AC 220-230V – 50 Hz / DC 12V – 1000 mA.

Moc urządzenia: 12 W.

Urządzenie jest produkowane w zgodzie z dyrektywami Rady Europejskiej.

Skład zestawu

 • Pas Vibroaction z pilotem - długość pasa 120cm
 • Zasilacz 12 V
 • Torba na urządzenie
 • Miarka
 • Instrukcja w języku polskim
 • Gwarancja
Telezakupy TVMARKET24.eu

GRIMAR Grzegorz Prus
  ul. Bagienna 21, 32-800 Brzesko, woj. małopolskie
  tel.: +48 22 266 88 48   e-mail: biuro@tvmarket24.eu
© 2016 TVmarket24.eu.pl - All rights reserved Sklepy internetowe