KOSMODISK Kosmodysk na bóle kręgosłupa

ORYGINALNY KOSMODYSK Z TV NA BÓLE KRĘGOSŁUPA.

KOSMODYSK SKŁADA SIĘ Z DWÓCH CZĘŚCI.

PASA LĘDZWIOWEGO ORAZ PASA NA CAŁY ODCINEK KRĘGOSŁUPA

CZYTAJ CAŁY OPIS

udostępnij ten produkt:

99,00 zł brutto

Napisz komentarz

KOSMODISK Kosmodysk na bóle kręgosłupa

KOSMODISK Kosmodysk na bóle kręgosłupa

ORYGINALNY KOSMODYSK Z TV NA BÓLE KRĘGOSŁUPA.

KOSMODYSK SKŁADA SIĘ Z DWÓCH CZĘŚCI.

PASA LĘDZWIOWEGO ORAZ PASA NA CAŁY ODCINEK KRĘGOSŁUPA

 

KOSMODISK CLASSIC znany z TV 

 


Tylko u nas Dożywotnia Gwarancja !


To klinicznie przebadany produkt, zaprojektowany przez ekspertów w celu zmniejszenia lub całkowitej eliminacji bólów w górnym i dolnym odcinku kręgosłupa. Przeprowadzone testy potwierdzają jego skuteczność w eliminowaniu bólu pleców u ponad 99% stosujących go osób.


Kosmodisk Classic
 działając na zasadzie masażu, stymuluje mięśnie znajdujące się przy kręgosłupie. Wytworzone w ten sposób ciepło poprawia krążenie krwi i zmniejsza napięcie mięśni łagodząc ból.

 
Kosmodisk Classic jest wygodny, praktyczny, pasuje do każdej sylwetki dzięki specjalnemu systemowi regulacji. Można go nosić podczas wykonywania codziennych obowiązków, robienia zakupów, prowadzenia samochodu, uprawiania sportu, odpoczynku, snu, w podróży…


Opakowanie Kosmodisk Classic Pasa Masującego Kręgosłup zawiera:Pas Masujący Kręgosłup - masuje na całej długości plecówPas Masujący Odcinek Lędźwiowy - masuje odcinek lędźwiowy 


Kosmodisk Classic szczególnie polecamy osobom, które narażone są na kontuzje lub bóle pleców, np. kobietom w ciąży, zawodowym kierowcom, osobom prowadzącym siedzący tryb życia, pracownikom fizycznym. 

 

ROZMIAR UNIWERSALNY - PASUJE NA KAŻDY TYP SYLWETKI

POSIADA DOŻYWOTNIĄ GWARANCJĘ !

 

PRODUKT POCHODZI Z ORYGINALNEJ DYSTRYBUCJI

GWARANTUJEMY 100 % ZADOWOLENIA LUB ZWROT PIENIĘDZY ! 

 

KOSMODISK  stymuluje mięśnie w pobliżu kręgosłupa. To z kolei generuje ciepło, które poprawia krążenie krwi oraz koi i zmniejsza napięcie mięśni.

 

Specyfikacja:

 

Produkt nowy, prosto od dostawcy.

Tymczasowa lub permanentna ulga w bólu pleców – ponad 2 000 000 zadowolonych użytkowników i 15 testów klinicznych, które dowiodły skuteczności KOSMODISK ® w przynajmniej 80% przypadków.

Uniwersalny rozmiar – nie ma zagrożenia, że popełnisz błąd i niewłaściwie dobierzesz produkt. KOSMODISK ® jest przeznaczony zarówno dla mężczyzn jak i dla kobiet, bez względu na wzrost i typ sylwetki.

Prosty i wygodny w noszeniu dzięki miękkim, szerokim i elastycznym paskom. Noszenie KOSMODISK ® nie wiąże się z żadnym dyskomfortem.

Dyskretny – możesz go nosić zarówno pod lekkim ubraniem, jak i pod swetrem, kurtką czy koszulą. Możesz być spokojny – z pewnością nikt go nie zauważy.

Praktyczny – łatwy w noszeniu bez względu na to co robisz – czy chodzisz, siedzisz, ćwiczysz, wykonujesz prace w domu, czy po prostu odpoczywasz leżąc na sofie i czytasz lub oglądasz telewizję.

Zarejestrowany wyrób medyczny - Dostępny również w najlepszych aptekach i sklepach medycznych

Bezpieczny i naturalny – KOSMODISK ® jest wykonany z materiału anty-alergicznego, nie zawiera żadnych baterii ani magnesów, dlatego może być stosowany także przez osoby z chorobami serca.

Jedna inwestycja na całe życie – to Twój osobisty fizjoterapeuta i najlepszy przyjaciel w walce z bólem pleców – zawsze w zasięgu ręki.

 

Zestaw składa się z:

 

- Pas Masujący Kręgosłup przeznaczony do stosowania w obrębie całego tułowia (od szyi po dolne partie kręgosłupa)

- Pas Masujący Odcinek Lędźwiowy przeznaczony do stosowania w niższych partiach kręgosłupa (okolice lędźwiowe)

- Bawełniany woreczek umożliwiający wygodne przechowywanie urządzenia

 

Jeśli ból się zmniejszy lub całkowicie ustąpi, możesz w każdej chwili przerwać stosowanie  Oprócz właściwości terapeutycznych, PAS może być stosowany w celu zapobiegania bólom pleców, także równolegle z innymi metodami leczenia, zarówno tradycyjnymi jak i alternatywnymi.

JAK STOSOWAĆ PAS ?


Powinieneś stosować MASAŻER, zawsze kiedy pojawi się atak bólu.

Zalecamy używanie go przez minimum 10-20 dni conajmniej 3-4 godziny dziennie. W ten sposób Twoje ciało będzie się mogło do niego przyzwyczaić, a Ty uzyskasz optymalne efekty.

MASAŻER  może być używany codziennie, a kiedy dopadną Cię naprawdę intensywne bóle, zalecamy zakładanie MASAŻER  również na noc.


PAS może być noszony zarówno na, jak i pod lekkim ubraniem. Jednak najlepsze efekty można osiągnąć podczas noszenia go bezpośrednio na plecach.

Żebrowane część pasów powinny być zawsze odwrócone w kierunku ciała.


•    Tymczasowa lub permanentna ulga w bólu pleców – ponad 2 000 000 zadowolonych użytkowników i 15 testów klinicznych, które dowiodły skuteczności PASA  w przynajmniej 80% przypadków.


•    Uniwersalny rozmiar – nie ma zagrożenia, że popełnisz błąd i niewłaściwie dobierzesz produkt. MASAŻER  jest przeznaczony zarówno dla mężczyzn jak i dla kobiet, bez względu na wzrost i typ sylwetki.


•    Prosty i wygodny w noszeniu dzięki miękkim, szerokim i elastycznym paskom. Noszenie PASA  nie wiąże się z żadnym dyskomfortem.


•    Dyskretny – możesz go nosić zarówno pod lekkim ubraniem, jak i pod swetrem, kurtką czy koszulą. Z pewnością nikt go nie zauważy.


•    Praktyczny – łatwy w użyciu bez względu na to co robisz – czy chodzisz, siedzisz, ćwiczysz, wykonujesz prace w domu, czy po prostu odpoczywasz leżąc na sofie i czytasz lub oglądasz telewizję.


•    Zarejestrowany wyrób medyczny - Dostępny również w najlepszych aptekach i sklepach medycznych


•    Bezpieczny i naturalny – MASAŻER jest wykonany z materiału anty-alergicznego, nie zawiera żadnych baterii ani magnesów, dlatego może być stosowany także przez osoby z chorobami serca.


•    Jedyna inwestycja na całe życie – to Twój osobisty fizjoterapeuta i najlepszy przyjaciel w walce z bólem pleców – zawsze w zasięgu ręki.

Telezakupy TVMARKET24.eu

GRIMAR Grzegorz Prus
  ul. Bagienna 21, 32-800 Brzesko, woj. małopolskie
  tel.: +48 22 266 88 48   e-mail: biuro@tvmarket24.eu
© 2016 TVmarket24.eu.pl - All rights reserved Sklepy internetowe