N PRZEPŁYWOWY PODGRZEWACZ WODY LCD ELEKTRYCZNY 3kW

PRZEPŁYWOWY PODGRZEWACZ WODY Z WYŚWIETLACZEM LCD

CZYTAJ CAŁY OPIS

udostępnij ten produkt:

119,00 zł brutto

Napisz komentarz

N PRZEPŁYWOWY PODGRZEWACZ WODY LCD ELEKTRYCZNY 3kW

N PRZEPŁYWOWY PODGRZEWACZ WODY LCD ELEKTRYCZNY 3kW

PRZEPŁYWOWY PODGRZEWACZ WODY Z WYŚWIETLACZEM LCD

PRZEPŁYWOWY PODGRZEWACZ WODY LCD

Bardzo potrzebne urządzenie np. w domkach letniskowych, na działkach na budowie wszędzie tam gdzie nie mamy jeszcze ciepłej wody. Idealnie się sprawdza w różnych miejscach gdzie potrzebujemy ciepłej wody. Zastosowano technologię bezpośredniego podgrzewania wody podczas jej przepływu. Wodę mamy ciepłą prosto z baterii. Zakres temperatury od ok. 30 do ok. 60oC. Błyskawiczny podgrzewacz wody o mocy 3000W. Boliery oraz inne urządzenia podgrzewające wodę wymagają trochę czasu by podgrzać wodę do wymaganej temperatury. Ta elektryczna bateria potrzebuje zaledwie kilku sekund byś poczuł strumień ciepłej wody. Urządzenie podgrzewa wodę podczas jej przepływu, nie potrzebuje więc systemu generowania i utrzymywania stałej temperatury. Urządzenie jest niewielkich rozmiarów o estetycznym wyglądzie. Bateria w kolorze białym nadaje elegancji i pasuje do wszystkiego.

ZASADA DZIAŁANIA:

Wystarczy zainstalować baterię nad zlewem lub umywalką.Gdy zapali się czerwona lampka kontrolna, urządzenie jest gotowe do podgrzewania. Gorącą wodę uzyskuje się po kilku sekundach swobodnego przepływu wody. Za pomocą uchwytu można kontrolować przepływ zimnej i ciepłej wody oraz mieszać ją do uzyskania odpowiedniej temperatury.

WARTO WIEDZIEĆ:

Jak każde urządzenie i to wymaga sprawdzania i konserwacji. Pamiętaj im bardziej dbasz o swoje rzeczy tym dłużej będą Ci one służyły. Urządzenie regularnie sprawdzaj, ponieważ jak wiadomo woda jest różna i zawsze osadza się kamień. Pamiętaj, że należy czyścić otwory przepływowe. By to dobrze zrobić należy rozkręcić je i przepłukać silnym strumieniem wody. Dzięki temu oczyszczasz otwory z nagromadzonych tam złogów. W przypadku kiedy takie czyszczenie nie wystarcza, ponieważ zebrało się więcej złogów należy użyć żelaznego drucika by przeczyścić otwory. Jak już otwory zostały wyczyszczone następnie wystarczy złożyć i skręcić kran. Jeśli okaże się, że masz mniejszy strumień wody z czasem użytkowania urządzenia oznacza to, że należy przeczyścić filtr wody.

4af25ac74ded83522a8ba0ecfa01

DANE TECHNICZNE:

 • Kolor - biały / chrom
 • Wylewka Chrom
 • Wyświetlacz temperatury wody
 • Ekran LCD
 • Montaż - umywalkowy
 • Materiał - tworzywo sztuczne/metal
 • Moc - 3000W
 • Napięcie - 220-240 V
 • Częstotliwość - 50 Hz
 • Ciśnienie wody:  0,04 - 0,3 Mpa
 • Podgrzewacz zapakowany w kartonik
Telezakupy TVMARKET24.eu

GRIMAR Grzegorz Prus
  ul. Bagienna 21, 32-800 Brzesko, woj. małopolskie
  tel.: +48 22 266 88 48   e-mail: biuro@tvmarket24.eu
© 2016 TVmarket24.eu.pl - All rights reserved Sklepy internetowe